Znakowanie produktów

Znakowanie produktów ma na celu identyfikację i powiązanie ich z firmą,  celem poszerzenia świadomości istnienia marki , a także jej rozpoznawalności na globalnym rynku.

Otrzymanie oznakowanego produktu logo klienta, kontrahenta, pracodawcy to szansa posiadania unikatowego produktu, który może być bardziej „wartościowy” niż taki sam produkt nieoznakowany. Dlatego też oferujemy Państwu znakowanie prawie na wszystkich proponowanych produktach Państwa znakami graficznymi. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami specjalizującymi się w nadrukach, które dają możliwość znakowania różnymi metodami na każdych powierzchniach. Zapraszamy.

 

Nadruki na gadżetach

(długopisy, otwieracze, breloczki, ołówki, metry, kalkulatory, zegary itp.)

 gadzety-artykuly-reklamowe

Nadruki na reklamówkach i torbach papierowych

(różne kształty i kolory)

torba

Grawerowanie na gadżetach metalowych 

(długopisy, breloki, termosy, wizytowniki, kubki itp.)

grawerowanie-gadzetow-reklamowych

Nadruki na kalendarzach

(plakatowe, trójdzielne, 13-planszowe, książkowe, biurkowe itp.)

 

Naklejki 3D

Naklejki wypukłe wykonywane są metodą sitodruku, druku offsetowego lub cyfrowego, a następnie pokrywane warstwą żywicy poliuretanowej.

Naklejka pokryta żywicą jest odporna na działanie warunków atmosferycznych (wilgoci, skrajnych temperatur, promieniowania słonecznego), a także wielu czynników chemicznych (np. stosowanych w myjniach samochodowych).

Naklejki 3d mają zastosowanie w szeroko pojętej prezentacji znaku firmowego, gdzie estetyka jego wykonania świadczy o jakości produktu i prestiżu firmy, tworząc korzystny wizerunek producenta. Dzięki swej uniwersalności zastosowań naklejki 3D nadają się również do eleganckiego znakowania produktów różnych branż: AGD, elektronicznej, przemysłu motoryzacyjnego i wielu innych

oferta-naklejki-3d

 

 

 

 

 

 

 

 

Magnesy zalewane żywicą epoxy
są doskonałym nośnikiem reklamy w miejscach, gdzie zależy nam na łatwym usunięciu i ponownym przymocowaniu znaczka bez uszkodzenia powierzchni, na której się znajduje (np. lodówki, karoserie samochodów). Produkujemy również notesiki magnetyczne (bloczek z dowolnym nadrukiem z „główką” 3d na magnesie).

tlo-magnesy-zalewane-zywica

 

 

ODZIEŻ

odziezznaki

 

 

 

Haft, Haft 3D, Haft 3D z aplikacją

odziez3

Haft jest trwały oraz często postrzegany jako ekskluzywny. Odzież jest indywidualnie haftowana co oznacza iż można dopasować haft dla każdej sztuki odzieży osobno.

Nadruk, Nadruk żelem, Flex, Flex odblaskowy, Flock drukowany

bluza znakowanieodziez2

Nadruk stosowany jest bezpośrednio na tkaninie, podczas gdy nadruk transferowy jest tworzony na innym nośniku, który jest zaprasowywany na odzież.

Naszywka haftowana, Naszywka sublimacyjna, Naszywka elastomerowa

Koncepcja takiej naszywki jest identyczna jak w przypadku haftu bezpośredniego lub druku bezpośredniego na tkaninie ale w przeciwieństwie do nich może być przyszywana lub zaprasowywana na odzieży.

Tłoczenie, Laser

Tymi metodami można nanosić nadruk na tkaninę trójwymiarowo co daje ekskluzywny i dyskretny efekt.

Wszywka żakardowa

Jeżeli zamawiacie duże ilości, metki żakardowe często są tańsze niż bezpośredni haft lub metki haftowane. W porównaniu do haftu, metki żakardowe mogą posiadać drobniejsze i dokładniejsze detale oraz mniejsze litery. Metki żakardowe mogą być przyszywane lub zaprasowywane podobnie jak metki haftowane.

odziez4

Inne

Cekiny i Jety – doskonale sprawdzają się, jeśli chcemy dodać ubraniu wyjątkowego charakteru.

Przywieszka elastomerowa – idealna do ubrań z zamkami błyskawicznymi.

Etykieta papierowa – zazwyczaj idealne wykończenie pełnej personalizacji, dodanie metki papierowej z własnym

logo lub nazwą firmy, podnosi efekt indywidualności produktu.

 

Flagi, banery, Proporczyki, plakietki,

 Flagietki-narodowe-jpg1-1024x758

Proporczyki-Klubowe-2-1024x615

Proporczyki-narodowe-13-x-22cm.-1024x590

Stroje sportowe,

Shopping Cart