to dostawca z wieloletnim doświadczeniem, który od 2011 roku nieustannie dostarcza Państwu najlepsze na rynku upominki, gadżety i produkty reklamowe. Tysiące zrealizowanych zamówień, zadowoleni klienci to solidna podstawa do dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji firmy. Serdecznie zapraszam do współpracy.

NASZĄ IDEĄ jest dostarczanie Klientom dowolnego produktu, który mógłby promować ich firmę.
Dysponując ogromną ilością produktów reklamowych, oferujemy jednocześnie pomoc w ich wyborze, w wycenie i oznakowaniu.  Przekazujemy naszą wiedzę i doświadczenie aby ten wybór był jak najbardziej trafny. Zapewniamy maksimum komfortu przy realizacjach zleceń gwarantując jakość produktów i nadruków.
Klientami RedFocus jest wiele firm z przeróżnych branż. Zmusza nas to do proponowania szerokiego asortymentu produktów i dzięki temu posiadamy rozbudowaną bazę dostawców i producentów  na całym świecie.

NASZĄ DEWIZĄ jest utrzymywanie stałej, wysokiej jakości obsługi Klienta.  Ponieważ jesteśmy pewni, że szanse na rynku mają tylko rzetelne firmy, które działają sprawnie i oferują szeroki wachlarz produktów w konkurencyjnych cenach. Cała działalność firmy skupia się na oferowaniu usług oraz produktów najwyższej jakości stając się jej dewizą.
Takie działanie jest akceptowane i doceniane przez obecnych klientów oraz naszych dostawców w Polsce i zagranicą.

NASZYM KAPITAŁEM jest wieloletnie doświadczenie w branży upominków reklamowych. Tą działalność traktujemy jak pasję, która sprawia że każdego dnia z przyjemnością odpowiadamy na zapytania ofertowe naszych klientów. Ciągła dynamika zmian produktów powoduje, że nieustannie możemy proponować nowe, innowacyjne produkty, nowe pomysły, które aktywnie wykorzystujemy w propozycjach dla klientów. To też sprawia, że każdego dnia uczymy się  czegoś nowego. Staramy się być partnerami i dobrymi doradcami, a nie tylko sprzedawcami.

NASZĄ MOCNĄ STRONĄ jest możliwość ciągłego poszerzenia oferty i dostosowania się do wymagań klientów. Wytrwałość i nieustępliwość w poszukiwaniu „produktów marzeń” pozwala nam proponować artykuły, o które pytają klienci. Ścisła współpraca z dostawcami z Polski, Europy i Chin (nie dotyczy pendrive) daje nam możliwość uzyskania atrakcyjnych cen, które następnie możemy zaproponować naszym klientom. Klienci mają możliwość otrzymania co roku kompletu podstawowych katalogów, które są niejako inspiracją pomagająca w wyborach produktów do akcji marketingowych,  a także przed decyzją o zakupie hurtowym wzoru do obejrzenia. Kompleksowość oferty daje naszym Klientom szeroki wachlarz możliwości współpracy, a każde zapytanie od Klienta nie pozostaje bez odpowiedzi.

NASZĄ SOLIDNOŚĆ doceniło wielu klientów, którzy  już nawiązali z nami współpracę, a każdy nowy klient będzie mógł się o tym przekonać sam dzwoniąc lub pisząc do nas… 
Serdecznie zapraszamy.

 

Shopping Cart