Stacja pogody z funkcją bezprzewodowego ładowania, lampką i budzikiem. Zasilacz AC-DC. Nie do użytku w Wielkiej Brytanii. Wyjście: DC5V / 1.0A. Kompatybilna z Android, iPhone® 8 i X i nowsze.

Cena katalogowa: 256,05 pln netto szt,

Zegarek LED i termometr z funkcją ładowania bezprzewodowego, wykonany z MDF. Dołączony 2-pinowy adapter AC-DC. Nie nadaje się do użytku w Wielkiej Brytanii.

Cena katalogowa: 168,84 pln netto szt,

Ledowy zegar z alarmem wykonany z MDF, posiada wskaźnik temperatury. Adapter prądu stałego i zmiennego AC/DC w zestawie.

Cena katalogowa: 60,55 pln netto szt,

Stylowa srebrno-czarna stacja pogodowa, z zegarem, kalendarzem, wskaźnikiem temperatury i poziomu wilgotności. 2 baterie AAA nie dołączone.

Cena katalogowa: 32,73 pln netto szt,

Stacja pogodowa z niebieskim wyświetlaczem LCD. Wskazuje prognozę pogody, czas, datę, temperaturę i wilgotność. Funkcja alarmu. 1 bateria pastylkowa dołączona.

Cena katalogowa: 39,30 pln netto szt,

Zegar z wyświetlaczem LED. Wyświetlanie czasu i temperatury na płycie MDF. W zestawie adapter AC-DC z 2 wejściami. Nie nadaje się do użytku w Wielkiej Brytanii. 3 baterie AAA nie są dołączone.

Cena katalogowa: 54,43 pln netto szt,

 

Pojemnik na długopisy z budzikiem, kalendarzem i termometrem. 1 bateria dołączona.

Cena katalogowa: 22,48 pln netto szt,

Termometr w kształcie domu, w plastikowej obudowie, z przyssawką. DO użytku wewnętrznego. Zakres temperatur 0-50°C. 1 bateria pastylkowa dołączona. Można zamocować na szklanej lub ceramicznej powierzchni.

Cena katalogowa: 19,00 pln netto szt.